• Model Wartościowych Szkół

• Za nami pierwszy rok udziału naszej szkoły w innowacyjnym Modelu Wartościowych Szkół - etap 1 - Świadomy Nauczyciel, w ramach którego szkoliło się 20 nauczycieli.

W dniu 21 września 2021 roku podczas Zlotu Wartościowych Szkół, który odbył się w Warszawie, odebraliśmy certyfikat wdrożenia tego programu. W tym roku będziemy realizowali etap 2 - Współpracujący Wychowawca.

• Ślubowanie klas pierwszych

• ❤️😍22

W czwartek, 23 września 2021 roku, odbyła się w naszej szkole uroczystość Pasowania i Ślubowania uczniów klas pierwszych. 74 osoby dołączyły do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej Nr  im. Jana Kochanowskiego w Makowie Mazowieckim. Wychowawcami klas pierwszych są: 1a - p. Małgorzata Kozon, 1b - p. Katarzyna Kamińska, 1c - p. Iwona Bobińska. Nowym uczniom życzymy wielu sukcesów szkolnych, pogody ducha i uśmiechu, jak najwyższych ocen oraz wytrwałości w pokonywaniu wszystkich trudności jakie staną na Waszej drodze.

• Międzynarodowy Projekt Edukacyjny "Emocja"

• Uczniowie naszej szkoły biorą udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym "Emocja" wspierającym rozwój emocjonalny i społeczny dzieci i młodzieży. Projekt składa się z 5 modułów. W ramach Modułu pierwszego (Kraina Kreatywności), uczniowie obchodzili Dzień Kropki, który jest świętem kreatywności, twórczości i zabawy. W projekcie biorą udział uczniowie z klas 4 oraz 1a.

• Drodzy uczniowie!

• Szkolny Samorząd Uczniowski

Czeka właśnie na Ciebie

2 kandydatów z klasy zgłaszamy do 20 września opiekunom Samorządu Uczniowskiego:

• Klasy 1 - 3 do p. Justyny Cychowskiej,
            • Klasy 4 - 8 do p. Agnieszki Dąbrowskiej - Kot lub do p. Małgorzaty Tomczak,