• Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego

          • Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego w Ogólnopolski Dzień Wyboru Reprezentacji Samorządu Uczniowskiego w programie "Samorządy mają głos", organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej (CEO)

            Komisja w składzie:

            • Wiktoria Milewska
            • Lena Skórzyńska
            • Zuzanna Kwiatkowska 
            • Gabriela Brzostek

            Oraz obserwator Filip Długołęcki

            czuwali nad przebiegiem wyborów, żeby były tajne, równe, bezpośrednie, powszechne i większościowe.

            Wyniki głosowania do Rady Samorządu Uczniowskiego w ramach programu "Samorządu mają głos" z Centrum Edukacji Obywatelskiej (CEO) .

            Pierwsze spotkanie w następnym tygodniu.

            Gratulujemy pięknej postawy obywatelskiej.

            • 189 ważnych głosów, 3 nieważne z klas 1 - 3 , 
            • 341 ważnych głosów, 8 nieważnych z klas 4 - 8,

            Protokół z głosowania do wglądu u opiekunów Samorządu Uczniowskiego

          • Witajcie w Dwójce.

          • Jakie to wspaniałe wydarzenie, kiedy powiększa się rodzina. A dziś nasza szkolna rodzinka  zwiększyła się o 75  pełnoprawnych już uczniów podczas podniosłej uroczystości Pasowania i Ślubowania.

            Pierwszaki zdały wzorowo egzamin przez naszym patronem, dały piękne świadectwo patriotyzmu i znajomości symboli narodowych  oraz złożyły uroczyste ślubowanie- i mamy nadzieję, że będą wierni słowom przysięgi. 

            Kochani Pierwszoklasiści  życzymy Wam osiągania sukcesów na miarę swoich możliwości, odkrywania talentów, radości z poznawania wspaniałego świata  oraz wspaniałych szkolnych przyjaźni 

            Kierujemy podziękowania do naszych niezawodnych uczniów, którzy zawsze uwijają się jak mróweczki, żeby dopiąć wszystko na ostatni guzik.

            Uroczystość prowadziły

            • Wiktoria Milewska 
            •  Zuzanna Kwiatkowska 
            •  Alicja Piotrowska 
            •  Aleksandra Groszyk 

            Poczet sztandarowy

            •  Karol Budek
            •  Adam Dziadak 
            •  Natalia Bartołd 
            •  Oliwia Gołota 
            •  Lena Skórzyńska 
            •  Nikola Żychowska 

            Ezgamin uczniów klas  przeprowadził Jan Kochanowski  czyli nasze odkrycie aktorskie  Bartosz Ciesielski 

            Opiekunami klas byli

            •  Aleksandra Kluczek 
            •  Piotr Łyszkowski 
            •  Lena Brodacka 
            •  Weronika Wierzbicka 
            •  Gabriela Brzostek 
            •  Mateusz Kacprzycki 

             75 prezentów od Samorządu Uczniowskiego spakowali:

            •  Natalia Bartołd 
            •  Lena Goździewska 
            •  Oliwia Gołota 
            •  Anna Kędzierska 
            •  Lena Brodacka 
            •  Kamila Wawrzonkowska 
            •  Katarzyna Taramas 
            •  Adrianna Ciuchmecka 
            •  Justyna Wieiórkowska 

             75 biretek złożyli:

            •  Monika Zabielska 
            •  Tomek Rynkowski 
            •  Nikola Grzybowska 
            •  Laura Dana 
            •  Nikola Bądkowska 
            • Julia Olkowska 
            •  Gabrysia Prusińska 
            •  Michalina Chrzanowska 
            •  Klaudia Chrzanowska 
            •  Aleksandra Świętorecka 
            •  Sandra Wiśniewska 

            Za wyczekanym i wymarzonym sprzętem nagłaśniającym  z Laboratoria Przyszłości  debiutował Igor Jakubowski  nasz przewodniczący Rady Samorządu Uczniowskiego, który wygrał wybory po raz 

            Pięknie Wam dziękujemy za Waszą pracę, zaangażowanie i....świetną atmosferę podczas przygotowań .

            Chcesz pracować w Samorządzie Szkolnym lub Wolontariacie - zapraszamy 

            #LaboratoriumPrzyszłości #CentrumGovTech #MEiN #technologie #edukacja #nauka #EdTech #EduTech