• Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze

     • Szanowni Państwo!

      Od dnia 25 maja 2020 r. w naszej szkole będziemy organizowali zajęcia opiekuńczo-wychowawcze z możliwością prowadzenia zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I, II i III oraz opiekę w świetlicy szkolnej.

      Szczegółowy sposób sprawowania opieki, jak i prowadzenia zajęć dydaktycznych dla dzieci, które będą przebywać w naszej szkole oraz harmonogram konsultacji podany zostanie 21 maja 2020 r.

      Zajęcia będą odbywały się na terenie szkoły z zachowaniem reżimu sanitarnego opisanego w wytycznych MEN i GIS

     • UWAGA

     • Uwaga
       
      Szanowni Państwo!!!
       
      W dniach 12 i 13 marca 2020 roku (tj. czwartek i piątek) w naszej szkole nie odbędą się zajęcia  dydaktyczno-wychowawcze. Szkoła prowadzi tylko zajęcia opiekuńcze. 
       
      Świetlica szkolna, w tych dwóch dniach, jest czynna od 7:00 do 16:30. 
       
      Od 16 marca 2020 roku do 25 marca 2020 roku zajęcia zostają zawieszone.
       
      Prosimy o śledzenie informacji na szkolnym Facebooku i dzienniku elektronicznym.

     • Poznajemy świat

     • Poznajemy świat

      Podróże poszerzają nasze horyzonty, uczą otwartości na świat i ciekawości kulturą innych państw zawartą w muzyce, tańcu czy jedzeniu.
       
      Dom Wesołka zamienił się w gwarny targ, a nasi uczestnicy dowiedzieli się o historii Jedwabnego Szlaku podczas ciekawych warsztatów "Poznajemy świat - Turecki bazar".
       
      Dziękujemy za pokazanie nam kolorowego świata.

     • Pomysły ze skrzynki

     •  Pomysły ze skrzynki

      W środę odbyła się diagnoza dań obiadowych wśród uczniów do "Skrzynki Pomysłów" w ramach projektu "Szkoła Demokracji". Oto jej wyniki.
       
      Proponowane dania:
       
      zupy - rosół, pomidorowa, ogórkowa, czerwony barszcz, zupa owocowa, barszcz biały lub żurek, zupa pieczarkowa, krupnik (uczniowie nie chcą grochowej, fasolowej, ziemniaczanej).
       
      Na drugie danie proponują - spaghetti, de volaille, kotlet mielony, kotlet schabowy, udka z kurczaka, krokiety, kotlety z piersi kurczaka, pierogi z kapusta i grzybami, pierogi ze szpinakiem, pierogi z truskawkami (ale nie paczkowane) kopytka z serem, pulpety, ryba z warzywami (mniej kotletow rybnych), naleśniki, kotlet z jajka. 
       
      Uczniowie sugerują zamiast kawy inki - wodę z cytryną oraz zmianę odmiany ziemniaków (oceniają obecne za bardzo niesmaczne) oraz częściej ryż, różne rodzaje kasz (ale nie kasza  gryczana oraz ryż bez zimnej polewy).

    • Bezpieczne ferie - spotkanie z policjantami
     • Bezpieczne ferie - spotkanie z policjantami

     • Bezpieczne ferie - spotkanie z policjantami

      Bezpieczeństwo podczas ferii było głównym tematem spotkania z policjantami. Pierwszaki zadawały bardzo ciekawe pytania dotyczące bezpieczeństwa w czasie ferii, a goście z Powiatowej Komendy Policji w Makowie Mazowieckim wszystko tłumaczyli i wyjaśniali. 

      Kochani - udanego wypoczynku i bezpiecznych ferii

      Widzimy się 24 lutego