• "Power of love".

• Dwójkowe Słowiki na rozdaniu nagród w konkursie Powiatowym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej "Power of love" w Publicznej Szkole Podstawowej im.  Arkadiusza Gołasia w Płoniawach - Bramurze.

• Gabriela Goleniewska
            •  Lilia Pałucka
            •  Lena Goździewska
            • Julia Kostrzewska
            • Julia Olkowska
          • Szkolenie "Pierwsza pomoc"

• Umieć zachować się w sytuacji wypadku, jakie informacje podać telefonicznie, co zrobić, żeby pomóc poszkodowanemu - klasy 7  przeszły szkolenie udzielania pierwszej pomocy.

Dziękujemy ratownikom medycznym panu Grzegorzowi Bielackiemu i panu Krzysztofowi Kalwarze za poświęcony czas, fachową wiedzę i miłą atmosferę na szkoleniu.

• Akcja charytatywna

• Uczniowie naszej szkoły, właczyli się do akcji charytatywnej.

5a wraz z Rodzicami  i Wychowawcą urządzili kiermasz dla Alicji Skierkowskiej, a tam czekały na wszystkich pyszności kulinarne i.....niespodzianki od sponsorów Polmlek i Fortuna.

Uczniowie 5a wraz z Rodzicami  i Wychowawcą  zebrali 2000 zł , które będą przekazane na leczenie koleżanki.

Pieniądze za świąteczne ozdoby, które przygotował Samorząd Uczniowski Dwójki  również wspomogły fundusz Alicji.