• Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021.

• Spotkania z wychowawcami w dniu 1 września 2020 r.

Uczniowie klas I spotykają się z wychowawcami o godz. 9.00  w hali sportowej. Po tym spotkaniu uczniowie spotykają się z wychowawcami w salach:

kl. I a – sala nr 9

kl. I b – sala nr 12

kl. I c – sala nr 7

Wejście do hali dla uczniów i ich rodziców ( 1 uczeń – 1 rodzic)  drzwiami znajdującymi się  w szczytach hali, od strony ulicy 1 Maja ( klasa I a, I b ) , od strony boiska klasa I c

Klasa I a - część I hali

Klasa I b  - część II hali

Klasa I c – części III hali

Uczniowie klas II spotykają się z wychowawcami o godz. 10.00 w salach:

kl. II a – sala nr 7

kl. II b – sala nr 8

kl. II c – sala nr 10

kl. II d – sala nr 11

Uczniowie wchodzą do szkoły drzwiami głównymi ( tj. przy sekretariacie szkoły)

Uczniowie klas III spotykają się z wychowawcami o godz. 10.30 w salach:

kl. III a – sala nr 9

kl. III b – sala nr 12

kl. III c – sala nr 7

Uczniowie wchodzą do szkoły drzwiami głównymi ( tj. przy sekretariacie szkoły)

Uczniowie klas IV spotykają się z wychowawcami o godz. 10.00 w salach:

kl. IV a – sala nr 39

kl. IV b – sala nr 25

kl. IV c – sala nr 16

Uczniowie wchodzą do szkoły drzwiami łączniku szkoły  - od strony ulicy 1 Maja

Uczniowie klas V spotykają się z wychowawcami o godz. 10.00 w salach:

kl. V a – sala nr 31

kl. V b – sala nr 30

Uczniowie wchodzą do szkoły drzwiami łączniku szkoły  - od strony ulicy 1 Maja

Uczniowie klas VI spotykają się z wychowawcami o godz. 9.00 w salach:

kl. VI a – sala nr 39

kl. VI b – sala nr 24

kl. VI c – sala nr 36

kl. VI d – sala nr 23

kl. VI e – sala nr 31

kl. VI f – sala nr 30

Uczniowie wchodzą do szkoły drzwiami w łączniku szkoły  - od strony ulicy 1 Maja

Uczniowie klas VII spotykają się z wychowawcami w salach:

kl. VII a – sala nr 40 - godz. 10.30

kl. VII b – sala nr 37 – godz. 10.30

kl. VII c – sala nr 41 – godz.  9.00.

kl. VII d – sala nr 21 – godz. 9.00

kl. VII e – sala nr 42 – godz. 9.00

Uczniowie klas VIII spotykają się z wychowawcami o godz. 9.00 w salach:

kl. VIII a – sala nr 40

kl. VIII b – sala nr 38

kl. VIII c – sala nr 22

Uwaga !

Uczniowie wchodzący do szkoły zobowiązani są dezynfekować ręce oraz przemieszczać się  ciągach komunikacyjnych szkoły ( tj. korytarze , klatki schodowe) w maseczkach lub przyłbicach zakrywających nos i usta.

Uczniowie po wejściu do szkoły kierują się do wyznaczonych sal na spotkania z wychowawcami.

W naszej szkole wchodzimy na wyższe piętra

a/ klatką schodową przy sekretariacie szkoły( w budynku szkoły)

b/ klatką schodową przy windzie ( w budynku hali sportowej ).

Pozostałe klatki  schodowe służą do zejścia.

Na korytarzach szkolnych obowiązuje ruch prawostronny zgodnie z zaznaczonymi przestrzeniami.

Wyjście ze szkoły drzwiami w łączniku od strony boiska szkolnego oraz drzwiami naprzeciwko sali nr 2 (tj. świetlicy szkolnej )

Zapisy uczniów na obiady oraz do świetlicy szkolnej  telefonicznie pod numerem tel. 029 7171582

Obiady będą wydawane od dnia 7 września 2020.

Świetlica będzie czynna od godz. 7.00 do16.30.