• Rodzice dzieci przyjętych do klasy I

• Zgodnie z Zarządzeniem nr 308/2021 Burmistrza Miasta Maków Mazowiecki z dnia 29 stycznia 2021r. w sprawie terminów postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego do klas pierwszych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Miasto Maków Mazowiecki na rok szkolny 2021/2022, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Makowie Mazowieckim zwraca się z prośbą do Rodziców dzieci zamieszkujących poza obwodem szkoły, przyjętych do klasy I na rok szkolny 2021/2022, o wypełnienie oświadczenia woli oraz dostarczenie dokumentu do sekretariatu szkoły do dnia 07.05.2021r. Wzór oświadczenia umieszczony jest w dołączonym poniżej pliku.

• Zajęcia w klasach 1-3

• Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

Od dnia 26.04.2021 zostają wznowione zajęcia w trybie hybrydowym. Wracamy do harmonogramu, który był ustalony przed przejściem wszystkich uczniów do pracy zdalnej.

W zbliżającym się tygodniu czyli 26-30 kwietnia stacjonarnie będą uczyły się klasy:

II c, II d

III a, III b, III c

Uczniowie odbywają lekcje według dotychczasowego planu w następujących salach:

kl. IIc - sala nr 22

kl. IId - sala nr 23

kl. IIIa - sala nr 8

kl. IIIb - sala nr 10

kl. IIIc - sala nr 11

Pozostali uczniowie, czyli klasy:

I a, I b, I c

II a, II b

pozostają w nauczaniu zdalnym.

Świetlica szkolna pracuje bez zmian tj. od 7.00 do 16.30.

Stołówka szkolna wydaje obiady tylko uczniom pracującym stacjonarnie.